7:22 PM
КОНФЛІКТИ В НАШОМУ ЖИТТІ

ІТА ЮН-ПРЕС КПДЮ провів зимову серію вебінарів від Київського палацу дітей та юнацтва, які проходять у період канікул з 8.01. Координатор та співорганізатор, замістник директора КПДЮ РИТА ЛУКАШ.



Вебінар «Конфлікти в нашому житті: розвиток чи деградація», що проходив 12.01 у рамках зимової серії онлайн-зустрічей від Київського палацу дітей та юнацтва, розпочався з твердження про те, що маючи безліч позитивних намірів і налаштувань у своєму житті, більшість із нас усе-таки не знає, як цього досягнути. Основний посил зустрічі ― «ЗРОБІТЬ ПАУЗУ!» ― заслуговує на увагу. Яка ж вона ― анатомія конфлікту? Як же знайти правду, коли всі учасники дивляться на одну й ту ж подію під різними кутами (у кожного своя правда)? Який стиль управління обрати, аби звести конфлікт нанівець? Пропонуємо декілька технік для зняття емоційної напруги від Наталії Максюти, бізнес-тренера та автора психологічного проєкту «Школа життєвого успіху»: - дайте можливість висловитись – тримайте паузу; - вербалізуйте емоційний стан свій і інших; - найдіть і підкресліть спільність поглядів; - проявіть інтерес до проблем партнера; - підкресліть значимість партнера; - якщо ви неправі – відразу визнайте; - запропонуйте конкретний вихід із ситуації; - апелюйте до фактів; - встановіть спокійний темп мови; - тримайте оптимальну дистанцію, кут повороту і нахилу тіла. ГОЛОВНИЙ РЕЦЕПТ ЗУСТРІЧІ: Весь позитив говоріть негайно, негатив – залишіть на завтра. ТРИМАЙТЕ ПАУЗУ!

ЯК ВІДСТОЯТИ СЕБЕ

     Другий вебінар від Наталії Максюти, бізнес-тренера та автора психологічного проєкту «Школа життєвого успіху», у рамках зимової серії онлайн-зустрічей  Київського палацу дітей та юнацтва, пройшов на тему «ЩЕ РАЗ ПРО БУЛІНГ: як розпізнати та протидіяти».

     Отже, чи є така проблема в Україні? 89% опитуваних відповіли стверджувально. З них 50% зазначили, що самі свого часу стали жертвами цькування… Про жахливу статистику та українські реалії, про явище «булінгу» в дитячих шкільних колективах та його найпоширеніші форми і наслідки, як із цим боротися (дітям, батькам, учителям), аби не залишитися зі своїми страхами наодинці, говорили під час цікавої й проблемної онлайн-зустрічі. ВУЗЛИКИ НАПАМ`ЯТЬ: - Булінг - це свідомий, часто цинічний прояв жорстокості, який має конкретні причини. - Протидію і профілактику булінгу варто вибудувати, відштовхуючись від розуміння причин його прояву та небезпеки наслідків. - Найефективніший спосіб протидіяти поганим вчинкам дітей – це залучити їх до спільної діяльності вчинення добрих і корисних справ, заповнивши ними весь часовий простір, сприяючи прояву ініціативності самих дітей. - Пам`ятаймо слова Сенеки: «Не для школи, а для життя діти вчаться!».

АГРЕСІЯ ЗОВНІ. АГРЕСІЯ З СЕРЕДИНИ   

На вебінарі «КІБЕРБУЛІНГ: розпізнання і самозахист», що пройшов 13 січня в рамках зимової серії вебінарів від Київського палацу дітей та юнацтва, було, як-то кажуть, людно. Цікава зустріч відбулася завдяки старанням  Олени Адаменко, психолога, коуча, консультанта та эксперта у галузі управління людськими ресурсами. Говорили про явище «кібербулінгу», яка його мета і причини. Чим відрізняється від булінгу й чому кібербулінг важче контролювати. Цікаво, А ВИ ЗНАЄТЕ, ЩО ЦЕ? Сталкінг (stalking), кетфішинг (catfishing), тролінг (trolling), реттінг (ratting), хепіслепінг (happy slapping), кібергрумінг… Це - найпоширеніші види кібербулінгу. Отже, шукайте в презентації до вебінару: • як допомогти дитині-агресору; • як допомогти дитині-жертві; • поради-правила дітям для запобігання кібербулінгу; • ресурси для захисту.

 

РИТА ЛУКАШ  (КПДЮ)

 

 

Переглядів: 132 | Додав: majormajor | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar